Play-off Iepurii muži začalo

V sobotu 30.4 a v nedeľu 1.5. sa odohralo 1.kolo play-off ZhBL.

Muži Iepurii DNV odohrali dva zápasy na domácom ihrisku.V sobotu vyhrali 5:0.Neviem akú mali taktiku po 1.tretine,ale zdá sa že im vyšla.Mne to pripadalo ako by sa inšpirovali rybárskymi pretekmi.Hrali sa na rybu a zo súpera urobili rybára.V 2 tretine za stavu 1:0 pre domácich prišlo vylúčenie domáceho hráča.Súper sa snažil,ale gól nedal.Naopak po skončení presilovky domáci trestali a dali druhý gól.Takto sa skončila i tretina 2:0.A v tretej to bolo ako cez kopirák tej predchádzajúcej.Znovu vylúčenie,ktoré  prečkali bez inkasovaného gólu v hre 5 proti 5 dali 3 gól.Po obdržaní aj 4 gólu súper už len dohrával zápas a dostal ešte ďalší gól.

Na nedeľňajší druhý zápas sa súper pripravil lepšie ako na predchádzajúci.Treba napísať že zápas mal jak sa povie všetko čo by malo v bojoch play-off byť.Prvá tretina skončila 0:0.V druhej sa bojovalo,kto dá prvý gól.Podarilo sa to však súperom.Po 2 tretine vyhrávali 1:0.Domáci nezložili zbrane a oplatilo sa.Podarilo sa vyrovnať na 1:1.Aj keď sa oba tými snažili a šance boli na oboch stranách stretnutie skončilo 1:1 v riadnom hracom čase.Do predĺženia nastúpili obe mužstvá v akčnom tempe.Bolo sa načo pozerať.Na oboch stranách boli možnosti na rozhodnutie a brankári mali čo ukazovať zo svojho umenia.Kedže ani predĺženie nerozhodlo prišli na rad samostatné nájazdy.Tu sa šťastena priklonila na stranu súpera.Ten po samostatných nájazdoch vyhral.Séria sa tak za stavu 1:1 na zápasy presunie na ihrisko súpera.